VIDEOSLUŽBY

Štúdio KONČIAR sa zameriava na tvorbu filmov a dokumentov (väčšinou vlastné projekty). Okrem toho ponúkame aj služby v oblasti videotvorby, ako propagačné video, hudobný klip, iné krátke video, či záznam z podujatia. Svadobné videá už nerobíme. Cenu za videá vám zostavíme individuálne, pozostáva z troch vecí: práca, výstupný materiál a doprava.

1. Práca: cena za prácu je 12 €/hodina, v tejto cene je započítané aj opotrebovanie techniky, nakoľko pracujeme s drahou technikou, ktorá má svoju životnosť. Cena za prácu bude dohodnutá dopredu, podľa vašich požiadaviek. Jedná sa o čas natáčania a spracovania (spracovanie môže byť rýchle napr. pri natáčaní kultúrneho programu vcelku, ale môže zabrať aj mnoho času, priamo úmerne množstvu strihania, doplnkov, efektov..atď. Orientačne trvá spracovanie 3-4 násobok času natáčania)

2. Výstupný materiál: zaslanie cez internet, alebo osobné prevzatie na disk: ZDARMA, USB kľúč 8GB 5€. Iný výstupný materiál: dohodou

3. Doprava: 0,25 €/km, počíta sa od mesta Banská Štiavnica, v rámci mesta Banská Štiavnica ZDARMA

Iné služby:

Fotografie z galérie: V prípade, že máte záujem zakúpiť si fotografie z našej galérie, môžete si ich jednoducho objednať prostredníctvom e-mailu na studio@konciar.sk -zakúpiť sa nedajú fotografie, na ktorých sa nachádzajú rospoznateľní ľudia. Fotografiu vám zašleme v plnej kvalite, väčšinou 7360 x 4912 px, cena od 10€ -podľa množstva, účelu použitia a tak, ale ak sa vám naše fotografie páčia, sme veľmi radi a určite sa dohodneme.


Cenník všetkých služieb platný od 1.5.2021. Zmena cien vyhradená. Ak už máte služby u nás zajednané, platí samozrejme cena dohodnutá e-mailom.

Reklamačný poriadok a ustanovenia nájdete tu:  Občiansky zákonník -Zmluva o dielo