VIDEOSLUŽBY

Štúdio KONČIAR sa zameriava na tvorbu filmov a dokumentov (väčšinou vlastné projekty). Okrem toho ponúkame aj služby v oblasti videotvorby, ako propagačné video, hudobný klip, iné krátke video, či záznam z podujatia. Svadobné videá už nerobíme. Cenu za videá vám zostavíme individuálne, pozostáva z troch vecí: práca, výstupný materiál a doprava.

1. Práca: cena za prácu je 9 €/hodina, v tejto cene je započítané aj opotrebovanie techniky, nakoľko pracujeme s drahou technikou, ktorá má svoju životnosť. Cena za prácu bude dohodnutá dopredu, podľa vašich požiadaviek. Jedná sa o čas natáčania a spracovania (spracovanie môže byť rýchle napr. pri natáčaní kultúrneho programu vcelku, ale môže zabrať aj mnoho času, priamo úmerne množstvu strihania, doplnkov, efektov..atď. Orientačne trvá spracovanie 3-4 násobok času natáčania)

2. Výstupný materiál: zaslanie cez internet, alebo osobné prevzatie na disk: ZDARMA, DVD s farebnou potlačou a farebným obalom: prvé DVD 10€ (v cene návrh obalu aj potlače, ktoré vám predtým pošleme na schválenie), každé ďalšie DVD 2,50 €/kus. Iný výstupný materiál: dohodou. 

3. Doprava: V rámci mesta Banská Štiavnica ZDARMA, inak 0,25 €/km. 

Iné služby:

Asistovaný prenájom profesionálnej kamery Sony FS5: 10 €/hod.
-jedná sa o vysokorýchlostnú kameru, ktorá je schopná zachytávať spomalené Super Slow Motion zábery pri FullHD kvalite, taktiež sníma 4K, má vstavaný ND filter a mnoho ďalších výhod, súčasťou ponuky je aj zoomový objektív 18-200mm.

Fotografie z galérie: V prípade, že máte záujem zakúpiť si fotografie z našej galérie, môžete si ich jednoducho objednať prostredníctvom e-mailu na studio@konciar.sk -zakúpiť sa nedajú fotografie, na ktorých sa nachádzajú rospoznateľní ľudia. Cenník nájdete v tabuľke, pod kategóriou "z galérie".

Fotografie vám vyhotovíme v akýchkoľvek rozmeroch. V tomto cenníku uvádzame niekoľko príkladov:

Rozmer (cm)MateriálKategóriaCena
110 × 70  Plátno vaše foto 59 €
z galérie 69 €
90 × 60 (3:2) Plátno vaše foto 45 €
z galérie 52 €
75 × 50 (3:2) Plátno vaše foto 33 €
z galérie 39 €
60 × 40 (3:2) Plátno vaše foto 25 €
z galérie 30 €
45 × 30 (3:2) Plátno vaše foto 21 €
z galérie 25 €
Fotopapier (A3 42 × 30) vaše foto 4 €
z galérie 6 €
A4 (21 × 30) Fotopapier vaše foto 2 €
z galérie 3 €
10 × 15 Fotopapier vaše foto 0.5 €

Fotografie budú vytlačené na prírodné plátno aj s ochrannou impregnačnou vrstvou, napnuté na drevený rám s uchytením. Pri rozmere plátna 45cm a viac -doprava v rámci Slovenska zdarma.

Cenník všetkých služieb platný od 13.8.2019. Zmena cien vyhradená. Ak už máte služby u nás zajednané, platí samozrejme cena dohodnutá e-mailom.

Reklamačný poriadok a ustanovenia nájdete tu:  Občiansky zákonník -Zmluva o dielo